TAGASISIDE

Meie lemmikud papud! Käigus juba teine paar! Esimesed olid abiks käputamisel ja püsti ajamisel tubastes tingimustes paljal jalal soki asemel, kui paljajalu oli külm ja sokiga libe. Nüüd tatsame kuiva ilmaga õues ka :) mugavad ja ilusad!


Nii pehmed papud, et võib lausa põske silitada nendega. Suur tänu teile veel kord! Esimesed jalanõud, mida laps sekundiga jalast ära ei kisu, vaid käib hea meelega nedega ringi ja suurus läks väga täppi.


Vägaväga mõnusad, pehmed ja ilusat rõõmsat värvi. Lapsele ka väga meeldivad, keeldus isegi magamise ajaks neid jalast võtmast :D Väga praktilised, ei tule tänu kummidele jalast ära, kuigi on varuga võetud ja veidi suured. Palju edu teile oma super toodetega 😊

Olen väga väga õnnelik, et need jalatsid ostsin. Parimad mida eales näinud olen :)


Aitähaitäh, oleme kõik nii rahul. Lapsed ei ole nõus jalast võtma.


Saime papud kätte. Niiiii pehmed! Appi. Sulan! Kindlalt uued lemmikud!


Meie kingisaaja jäi ka väga rahule. Kandma veel ei saa hakata aga varsti. Äitäh


Nii pehmed ja vahvad papud. Pole veel lapsele kingitust üle saanud anda. Laps on 1,1 aasta vanune ja käib kindlalt. Aitäh teile kvaliteetse toote ja kiire teeninduse eest!

Minu kõige lemmikumad sussikesed, saab nendega siin külmema põranda peal ilusti toimetada ja need ei libise, peagi saab nendega ka õues juba olla. Etule tema omad kohe väikesed ja peangi uue suurema paari tellima.

  Saada meile oma tagasiside siit:
Email again: