E-poe kasutustingimused

Veebipoe Euts (edaspidi Veebipood) omanik on Space Invest OÜ 
 
Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
 
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
 
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
 
Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
 
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
 
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 
Kohaletoimetamine
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
 
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-10 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 20 kalendripäeva jooksul.
 
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
 
Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.  

Taganemisõigus ei kohaldu, kui papud on personaliseeeritud nimega.
 
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
 
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see e-posti aadressile info@myeuts.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
 
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.  
 
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
 
Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@myeuts.ee või helistada telefonil: 58055178.
 
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
 
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
 
Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
 
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
 
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
 
Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@myeuts.ee või helistada telefonil: 58055178 
 
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
 
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

OLULINE! Palun lugeda hoolikalt järgnevaid tingimusi ("Tingimused"), mis käsitlevad Euts internetilehekülge ja/või kõiki teisi Euts digitaalseid mikrosaite ja/või lehekülgi sotsiaalmeedias (edaspidi "keskkond" või "keskkonnad"), mis on suunatud Euts olemasolevatele klientidele ning potentsiaalsetele tulevastele klientidele. 

Myeuts.ee internetilehekülje ja/või teiste Euts digitaalsete mikrosaitide ja/või lehekülgede sotsiaalmeedias kasutamisega nõustub nimetatud keskkondade külastaja Tingimustega ning on kohustatud käituma vastavalt Tingimustes ette nähtud korrale. Me jätame endale vabaduse muuta ning täiendada Tingimusi jooksvalt. Kõik muudatused on avalikult nähtavad ning keskkondade külastamise jätkamisega nõustub kasutaja muudetud ja/või täiendatud Tingimustega.

1. Omandiõigus/keskkondadel kuvatud materjalid
Space Invest OÜ omab kõiki õigusi Euts brändiga seotud materjalide ning keskkondade suhtes (sh. Sotsiaalvõrgustikes kuvatavate materjalide suhtes).

Euts omab kõiki autoriõigusi keskkondadel kuvatavatele materjalidele ja/või on saanud teatud materjalide kasutamiseks õiguse kolmandatelt osapooltelt. Euts bränd on registreeritud kaubamärk ning iga loata kopeerimine ja/või materjalide muutmine on ebaseaduslik ning sellest tulenevalt karistatav. See klausel hõlmab muuhulgas ka eelnevalt luba küsimata Euts materjalide ja/või keskkondade kasutamist ning linkimist kolmandate osapoolte veebikeskkondadesse.

2. Vastutusest loobumine
Keskkondade kasutamine on teie isiklikul vastutusel. Ei Euts , ega ükski Euts 'ga seotud ettevõte ei ole vastutav otsest või kaudsest kahjust, mis tuleneb keskkondade kasutamisest.

Kõik hinnangud, keskkondade välised kommentaarid, ideed, kontseptsioonid, tehnikad jne ei ole käsitletud konfidentsiaalsetena ning  Euts võib nimetatud informatsiooni kasutada viisil, mis meile sobilik.

3. Saidid
Euts ei ole vastutav kolmandate osapoolte veebikeskkondades kuvatava informatsiooni, selle täpsuse, õigsuse ja/või seaduslikkuse eest, mille sait on lingitud myeuts.ee keskkondadega.

4. Teabe täpsus
Euts teeb mõistlikke pingutusi kindlustamaks myeuts.ee keskkondades kuvatava informatsiooni õigsust ning täpsust, Sh saitidel, kuid Euts ei võta endale täielikku vastutust igasugu vigade, ebatäpsuse või tegevusetuse eest saitidel. Saitidel kuvatavat teavet võib muuta ilma etteteadmist andmata.


5. Muud sätted ja tingimused
Kasutades myeuts.ee keskkondasid ning respektiivselt saite, kinnitate oma nõusolekut Tingimustega.

Euts jätab endale õiguse muuta Tingimusi igal ajal. Uuendatud Tingimused jõustuvad koheselt peale nende avaldamist keskkondades.

KESKKONDADE JA SAITIDE KASUTAMISEGA KINNITATE, ET OLETE ARU SAANUD TINGIMUSTEST NING NÕUSTUTE TINGIMUSTEGA.

© Euts Kõik õigused kaitstud.